Domů | Všeobecné podmínky | Důležité informace | Kontakt | Mapa stránek

DŮLEŽITÉ INFORMACE - DOPRAVA

Autobusová doprava

Dopravu zajišťujeme komfortními zahraničními autobusy s klimatizací a WC. Místenky na sedadla se nevystavují a zasedací pořádek tvoří pracovník CK před cestou tam i zpět zvlášť.

Odjezd autobusu z ČR je vždy ve večerních hodinách a příjezd na Makarskou riviéru na druhý den dopoledne. Nástupy do autobusu jsou možné v těchto nástupních místech: Ostrava, Hranice, Val.Meziříčí, Vsetín, Zlín, Brno, Břeclav popř. jiná místa na trase po dohodě s CK.

 

Vlastní doprava - hotely

Po uhrazení celkové ceny zájezdu klienti obdrží ubytovací poukaz - Voucher, společně s informacemi na cestu. Nástupním dnem na pobyt je sobota, případně i jiný den zvolený klientem, po dohodě s CK a možností hotelu. Při ubytování  je možno využít asistence delegáta naší CK. Polopenze začíná večeří v den nástupu na ubytování a končí snídaní v den odjezdu. Nárok na ubytování v den příjezdu vzniká po 13. hodině, pokoj je nutno v den odjezdu vyklidit do 11.00 hod. Přidělení konkrétních pokojů v hotelu přísluší vždy recepci.

 

Vlastní doprava - apartmány

Po uhrazení celkové ceny zájezdu klienti obdrží ubytovací poukaz - Voucher, společně s informacemi na cestu a adresou vily, ve které budou ubytováni. Při ubytování v apartmánech je možno využít asistence delegáta naší CK. Zahájení a ukončení pobytu je zpravidla vždy v sobotu, pokud se CK s klientem nedohodla jinak. Nárok na ubytování vzniká po 13 hodině. V den odjezdu je apartmán nutno vyklidit do 9.00 hod.

 

Letecká doprava

Pro naše klienty zajišťujeme rychlý a pohodlný transfer z letiště Split do námi nabízených ubytovacích kapacit na Makarské riviéře za zvýhodněnou cenu.

Letiště odletů a příletů v ČR jsou Ostrava a Praha. Lety na trase Praha - Split - Praha, provozuje letecká společnost SMART WINGS. Pro informace o aktuálních cenách letenek a termínech odletu kontaktujte naši CK nebo přímo leteckou společnost na www.smartwings.com.

 

 

Delegát cestovní kanceláře

V místě pobytu je náš delegát, který Vás na informačních schůzkách seznámí:
  • s podrobnostmi o místě pobytu
  • s organizačními záležitostmi
  • s programem a možnostmi výletů

 

Kontakt na delegáta CK MARIVA TOUR v Brele
mob.: +385 98 786 422

Rezervace

Rezervace poskytujeme maximálně po dobu 7 dnů. Pokud zákazník do této doby nepodá přihlášku a neuhradí zálohu, rezervace zaniká.

 

Stornovací podmínky

Všeobecné smluvní a stornovací podmínky mezi klientem a cestovní kanceláří jsou nedílnou součástí cestovní smlouvy (přihlášky).

 

Pojištění CK proti úpadku

CK Milena Matkovičová - Mariva tour je pojištěna dle zákona č. 159/1999 Sb. u pojišťovny UNIQA.

 

Cestovní pojištění

Doporučujeme všem svým klientům sjednat si před cestou připojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění na storno zájezdu.

 

Důležitá telefonní čísla v Chorvatsku

  • policie 92
  • hasiči 93
  • první pomoc 94
  • pomoc motoristům - nonstop 987

pták :-)

Powered by SWEAL - Simple Web Engine for All Lubbers ;-) ver. 1.1b