top of page

Zimní ubytování

Od letošního roku nabízíme nově ubytování pro lyžaře a milovníky hor v nejznámějším slovenském lyžařském areálu Jasná v Nízkých Tatrách v právě dokončujícím pětihvězdičkovém Hotelu Damian. 

Hotel Damian, nejekologičtější hotel
ve střední Evropě

Hotel Damian v Jasné na Slovensku nabízí na pronájem luxusní horské apartmány včetně nadstandartních služeb, a to jak na dlouhodobé, tak krátkodobé pobyty. Využijte s rodinou a přáteli svůj volný čas k aktivnímu odpočinku v nejoblíbenějším slovenském lyžařském středisku přímo na úpatí Chopku, v okolí malebného Vrbického plesa, v bezprostřední blízkosti nové kabinkové lanovky.

Prostorné designové apartmány jsou postaveny na klíč a vybaveny vyhlášenými italskými značkami z oblasti interiéru, a nejmodernějšími technologiemi. Každý z apartmánů má nádherný výhled na hory a okolní panenskou přírodu. K tomu špičkové služby exkluzivního hotelového resortu na světové úrovni – před vaším příjezdem nás můžete požádat o nákup oblíbených potravin a ty vás potom budou čekat ve vaší ledničce. Po vašem odchodu vám zase vyčistíme a uskladníme sportovní potřeby, tak aby byly připravené na další použití. Samozřejmostí je milý, ochotný a zkušený personál. Apartmánů je 300 a celý projekt bude oficiálně otevřen v zimě 2022. 

bottom of page