top of page

Ubytování v Brele

Nabídka našeho letního ubytování je především v Brele. Toto malebné turistické město se nachází na začátku Makarské riviéry. Bohatstvím Brely je křišťálově čisté moře, 7 km přírodních oblázkových pláží, vůně a krása borovicového lesa, jenž je z větší části chráněnou památkou kulturního přírodního dědictví. Jsou zde četné pěší stezky, které se navzájem proplétají od promenády podél moře a vedou přes staré vísky, (pyšnící se starou dalmátskou architekturou), až k samotnému vrcholku hory Sveti Jure v národním parku Biokovo.

Po uhrazení celkové ceny zájezdu klienti obdrží ubytovací poukaz - Voucher, společně s informacemi na cestu. Nástupním dnem na pobyt je sobota, případně i jiný den zvolený klientem, po dohodě s CK a možností hotelu. Při ubytování  je možno využít asistence delegáta naší CK. Polopenze začíná večeří v den nástupu na ubytování a končí snídaní v den odjezdu. Nárok na ubytování v den příjezdu vzniká po 13. hodině, pokoj je nutno v den odjezdu vyklidit do 11.00 hod. Přidělení konkrétních pokojů v hotelu přísluší vždy recepci.

villa berulia - brankica pejkovic -300DP

Ubytování
v apartmánech
s vlastní dopravou

Po uhrazení celkové ceny zájezdu klienti obdrží ubytovací poukaz - Voucher, společně s informacemi na cestu a adresou vily, ve které budou ubytováni. Při ubytování v apartmánech je možno využít asistence delegáta naší CK. Zahájení a ukončení pobytu je zpravidla vždy v sobotu, pokud se CK s klientem nedohodla jinak. Nárok na ubytování vzniká po 13 hodině. V den odjezdu je apartmán nutno vyklidit do 9.00 hod.

Hotel_Berulia - Deluxe_Double_Room_Swim-Up_Pool (1).jpg-53.jpg
bottom of page