top of page

O Mariva Tour

Vážení přátelé a příznivci Brely, jsme malou rodinnou cestovní agenturou s osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Naší specializací jsou pobyty na Makarské Riviéře a to především v jejich nejkrásnějších letoviscích v Brele a Baške Vodě. Pobyty zde úspěšně pořádáme již 30 let a naše ceny jsou vždy jedny z nejvýhodnějších na českém trhu. V Brele nabízíme ubytování ve všech luxusních hotelech společnosti Bluesun resort a také v  privátních vilách s apartmány, které se nachází přímo u pláží. V Baške Vodě pak poskytujeme ubytování v komfortních apartmánech s nadstandartní výbavou.


Krom klasických pobytů u moře nabízíme i netradiční dovolenou - 7 denní okružní plavbu po dalmatských ostrovech s výlety na kolech. Pořádáme také sportovní pobyty u moře s profesionálními instruktory.

Od letošního roku nabízíme nově ubytování pro lyžaře a milovníky hor v nejznámějším slovenském lyžařském areálu Jasná v Nízkých Tatrách.

Naši nabídku nenajdete u žádných provizních prodejců. Při jednání se zákazníky preferujeme vždy přímý kontakt, snažíme se maximálně vyhovět konkrétním požadavkům a nabídnout nejvýhodnější cenu.

 

Za Mariva tour se na Vás těší


Vladimír Matkovič
a Ing.Tereza Podešvová

bottom of page