top of page

Hotely v Brele

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Hotel_Berulia - Superior_Double_Room_Sea_Side (3).jpg-31.jpg

Prvotřídní ubytování, skvělé jídlo a tři velkolepé bazény přímo u pláže. Rozhodněte se užívat si života.

Bluesun hotel Berulia je snadno dostupný z dálnice A1, autem nebo autobusem. Pokud přicházíte ze směru Záhřeb - Split, použijte výjezd Šestanovac nebo Zagvozd. Letiště Split je vzdálené asi 70 km. Bluesun nabízí svým hostům přepravu z jakéhokoli letiště do Brely

Maestral092final-4400.jpg

Mistrovské architektonické dílo u pláže. Užijte si jedinečnou dovolenou v tomto architektonickém a designovém skvostu. Proslulý hotel prošel v roce 2022 rekonstrukcí.

Bluesun hotel Maestral je snadno dostupný z dálnice A1, autem nebo autobusem. Pokud přicházíte ze směru Záhřeb - Split, použijte výjezd Šestanovac nebo Zagvozd. Letiště Split je vzdálené asi 70 km. Bluesun nabízí svým hostům přepravu z jakéhokoli letiště do Brely.

Nechte se hýčkat wellness dovolenou
v architektonickém mistrovském díle
a fantastických pokojích orientovaných přímo na moře. Hotel prošel v roce 2022 rekonstrukcí.


Bluesun hotel Soline je snadno dostupný z dálnice A1, autem nebo autobusem. Pokud přicházíte ze směru Záhřeb - Split, použijte výjezd Šestanovac nebo Zagvozd. Letiště Split je vzdálené asi 70 km. Bluesun nabízí svým hostům přepravu z jakéhokoli letiště do Brely.

Vanjskibazen-4561.jpg

Marina je rodinný hotel na pláži. Dopřejte svým blízkým nezapomenutelnou dovolenou
v prémiové destinaci.


Bluesun hotel Marina je snadno dostupný z dálnice A1, autem nebo autobusem. Pokud přicházíte
ze směru Záhřeb - Split, použijte výjezd Šestanovac nebo Zagvozd. Letiště Split je vzdálené asi 70 km. Bluesun nabízí svým hostům přepravu z jakéhokoli letiště do Brely.

03.JPG-1929.jpg
Mariva_PR_webbnanner_1200_px.png

Vážení klienti a příznivci Brely, Mariva Tour je cestovní agentura s osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Naší specializací jsou pobyty na Makarské Riviéře a to především v jejím nejkrásnějším letovisku Brela. Zájezdy zde úspěšně pořádáme již přes 30 let a naše ceny jsou vždy jedny z nejvýhodnějších na českém trhu. 

MARIVA TOUR
JE SPECIALISTA
NA VAŠI DOVOLENOU
V BRELE

bottom of page