top of page

Ubytování v Nízkých Tatrách

Ubytování nejen pro lyžaře a milovníky hor nabízíme v nejznámějším slovenském lyžařském areálu Jasná v Nízkých Tatrách v pětihvězdičkovém hotelu Damian Jasná. 

Hotel Damian Jasná, luxus v srdci Nízkých Tater

V hotelu Damian v Jasné na Slovensku nabízíme pronájem luxusních horských apartmánů včetně nadstandartních služeb. K dispozici máme apartmány pro 2-4 osoby s krásnými výhledy na Chopok nebo do Demänovské Doliny. Využijte s rodinou a přáteli svůj volný čas k aktivnímu odpočinku v nejoblíbenějším slovenském lyžařském středisku přímo na úpatí Chopku, v okolí malebného Vrbického plesa, v bezprostřední blízkosti nové kabinkové lanovky.

 

Informace o volných termínech a cenách:

Tel.: 603 226 909 pan Matkovič

Mail: marivatour@volny.cz
 

Apartmán pro 2-3 osoby
Apartmán pro 4 osoby
Hotel & wellness
alacarterestaurant.png

Stravování

Hotel disponuje dvěma restauracemi. V hlavní restauraci se podávají snídaně a večeře formou bufetu. Sportovní restaurace Snowbeer nabízí výběr jídel à la carte v průběhu celého dne. Lze si zde objednat jak pokrmy z tradiční slovenské kuchyně, tak speciality vztahující se k danému ročnímu období. Mezi stálou nabídku patří i pravá italská pizza. Zdrojem surovin jsou lokální dodavatelé.

 

Apartmány jsou vybaveny menším kuchyňským koutem s dvouplotýnkovým indukčním vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou a drobným kuchyňským vybavením. Lze tak zde připravovat jednodušší typy pokrmů.

bottom of page